Літній палац

Двоповерховий палац «Аустерія» за часів Браницьких мав вигляд замкненого прямокутника з низьким гладким дахом, білими стінами і темним цоколем. У будівлі було дві тераси: нижня, на яку піднімалися двома сходинками, і верхня, оточена балюстрадою. Невеликі прямокутні вікна та
двері середньої частини першого поверху палацу були цікаво обрамлені. Над вхідними дверми було видно латинський напис «АУСТЕРІЯ».
У такому вигляді головний палац для проживання в «Олександрії» графської родини дійсно не справляв враження магнатської резиденції, скоріше виглядів як великий шляхетський двір, без особливих претензій.
У 1914 році, для надання більш монументального вигляду будівлі та для гармонізації її зі стилем пізніше збудованих павільйонів, «Аустерія» з
зовнішньої сторони була ґрунтовно перебудована. До палацу з різних сторін прилягали паркові ділянки у регулярному стилі: квітники, розарії, групи підстрижених кущів на фоні газонів.
З південного боку «Аустерії» розміщено чотири невеликі двоповерхові палацові павільйони для родичів та гостей. Двоповерхові, прямокутні за
планом будівлі. Входи по головних фасадах були оздоблені чотириколонними портиками в іонічному ордері з фронтонами. У глибині партерної зони було побудовано Залу Балову (Танцювальний павільйон).
На жаль, жоден з павільйонів не вцілів. Наразі збереглися по чотири бази колон та цоколі від двох павільйонів, два інші були розібрані до
фундаментів.