Творчий простір “Добро”

Добро — це творчий простір, наповнений затишком, книгами, кінофільмами, настільними іграми та дивовижними людьми. Тут зустрічаються з друзями, відпочивають наодинці, фрілансять дизайнери та просто цікаво проводять час.

У нас все безкоштовно та в необмеженій кількості, а саме натуральна кава, різноманітні чаї, какао, тости з джемами, печиво та цукерки. Ще в нас є playstation, великий проектор у кінозалі, кікєр, велика колекція ігор (від монополії до джанги). Платити потрібно лише за час.

В закладі відсутня кухня, та ви можете приносити будь-яку їжу та напої (без алкоголю) з собою. Святкуйте дні народження, оплачуючи лише години, проведені в Добрі.

dsc_3993
dsc_3988
dsc_4013
Періодично Добро проводить кіносеанси у форматі КіноНочі. Також дивимось прем’єри улюблених серіалів у день їх виходу на телеекрани. Але, якщо ви з друзями бажаєте подивитись концерт Крафтверк, випускний фільм, найкращі кліпи Іво Бобула або щось інше (без кіно категорії 21+), то звертайтесь до адміністрації Добра — з нас 4,5-метровий екран, проектор і чай. Показуємо ваш фільм по першій наданій заявці.
dsc_4001

Нас можна легко знайти за адресою вул. Ярослава Мудрого, 17
vk.com/dobrobc
facebook.com/thedobro
instagram.com/the_dobro
+38 067 393 15 27

 

Залишити відповідь