Кліп Міки Ньютон на першу україномовну пісню співачки був знятий в Олександрії

Відома українська співачка для зйомок кліпу на свою першу україномовну пісню обрала дендропарк Олександрія

 

«Ця пісня і відео зроблені від душі. Я навіть не планувала цей кліп. Але коли приїхала в Україну вирішила зробити подарунок всім рідним, рідному місту, моїм прихильникам. Хотілося подарувати шматочок любові і нагадати, що любити не страшно, і можна це робити без сліз і болю. Пісня саме про це. Надихнув на її написання близький чоловік… Він прийшов раптово в моє життя і поводився так, що я вперше замислилася про те, яку людину хотіла би бачити поряд», — розповідає Міка.

dea4b3ccbff5d0f153ecb2bd8ddc86a9

Режисером кліпу виступив друг співачки, відомий фотограф Олег Богдан. За словами Міки, ідея зняти спільно кліп з’явилася у них давно, але не було пісні. Пісня «Не відпускай» записана на студії з живими інструментами.

«Цей кліп — це розповідь. Маленьке кіно «одного дня», історія про те, якою я бачу люблячу жінку. Вона світла, вона ніжна… Прем’єру відео я вирішила зробити саме в День Закоханих. Хочу побажати кожному знайти свою половинку, тримати її міцно і берегти. Завжди є спокуси у житті. Але знайте, що рідна людина зустрічається раз в житті. Бережіть одне одного завжди. Кохання вам і крил, щоб літати від цього почуття», — побажала всім Міка Ньютон.

f8f87addbc310da9433052d492cdf05f

Джерело

Залишити відповідь